Europejskie Dni Pracodawców

Print Drukuj

Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie weźmie udział w "EUROPEJSKICH DNIACH PRACODAWCÓW" w dniach 5-9 listopada 2018 roku, mających na celu wspieranie współpracy między pracodawcami a publicznymi służbami zatrudnienia. Wśród priorytetów znajduje się zachęcanie pracodawców do korzystania z pomocy specjalistów w rekrutacji oraz elektronicznego zgłaszania ofert pracy na stronie PUP i w wortalach publicznych służb zatrudnienia.

Dodatkowo promowane będzie wsparcie finansowe dla pracodawców z Funduszu Pracy oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy, który oferuje pomoc w finansowaniu kształcenia ustawicznego pracowników. W ramach tego wydarzenia pracownicy PUP w Choszcznie nawiążą kontakt z pracodawcami, by udzielić im szczegółowych informacji na temat dostępnych możliwości wsparcia.

Powiatowy Urząd Pracy w Choszcznie w dniach 5-9 listopada 2018 roku będzie uczestniczył w działaniach skierowanych do pracodawców w ramach sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW", których celem jest wspieranie współpracy pomiędzy pracodawcami  i publicznymi służbami zatrudnienia.
Priorytety :
  • zachęcanie pracodawców do korzystania z pomocy specjalistów w procesie rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy, elektronicznego zgłaszania ofert pracy za pośrednictwem strony PUP choszczno.praca.gov.pl/zgłoś ofertę pracy lub wortalu Publicznych Służb Zatrudnienia psz.praca.gov.pl,
  • promowanie pomocy dla pracodawców finansowanej z Funduszu Pracy,
  • promowanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego wśród pracodawców zainteresowanych finansowaniem kosztów kształcenia ustawicznego pracowników         i pracodawcy.
W tym celu w ramach działań pn. „EUROPEJSKIE DNI PRACODAWCÓW" pracownicy PUP w Choszcznie będą kontaktowali się z Pracodawcami i udzielali szczegółowych informacji.
 
Informacje o publikacji dokumentu